SU BAZLI, ALKALİ YAĞ, GRES KİR ÇÖZÜCÜLER

  • Su Bazlı Alkali Yağ Kir Çözücüler Püskürtülüp, silinerek kullanılan
  • Su Bazlı Ağır Kir, Yağ ve Karbon Çözücüler (Ultrasonik donanımlı sıcak banyolar için)
  • Karamel ve Yanmış Karbon Ağır Kir Çözücü sıcak banyoya daldırarak veya yıkama makineleri içn
  • Su Bazlı Aluminyum Yüzeyler, Uçak,Tren, Taşıtların dış Yüzeyi için Yağ, Kir Çözücüler
  • Klima Petek Temizleyicileri
  • Makineli Zemin Temizleyiciler
  • Su Bazlı Analog Merdane Temizleyici Ürünler
*

STC-D100, STC-D110

Yağ ve kir çözücü

Genel amaçlı su bazlı endüstriyel yağ ve kir çözücüdür. Yıkanabilir yüzeyler için uygundur. Korozyon inhibitörü içeriğinden yüzeylerde paslanmaya sebep olmaz. Fosfat ve petrol türevi solvent içermez, biyolojik olarak parçalandığından çevre dostudur. Kullanım; kir yoğunluğuna göre 1’e 4 ile 1’e 10 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.Püskürtme ve silme yöntemi kullanılır.
*

STC-D110

Yağ ve kir çözücü

Genel amaçlı su bazlı endüstriyel yağ ve kir çözücüdür. Yıkanabilir yüzeyler için uygundur. Korozyon inhibitörü içeriğinden yüzeylerde paslanmaya sebep olmaz. Özellikle aluminyum yüzeyler üzerinde güvenle kullanılabilir. Boyalı yüzeylere zarar vermez. Kurumuş, katranlaşmış yağ ve grese karşı etkilidir. Kullanım; kir yoğunluğuna göre 1’e 5 ile 1’e 20 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.
*

STC-D110/A

Analog merdane temizleyicisi

Su bazlı endüstriyel analog merdane temizleyicisidir. Özellikle analog merdane ve klişe temizliklerinde etkilidir. İçeriğindeki özel yüzey aktifler sayesinde en küçük gözeneklere bile nüfuz edebilir. Kullanım; kir yoğunluğuna göre 1’e 4 ile 1’e 10 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.
*

STC-D200

Endüstriyel yağ ve kir çözücü

Su bazlı endüstriyel yağ ve kir çözücüdür. Yüksek oranda su ile seyreltilebildiğinden ekonomiktir. Boya öncesi metal yüzey temizlikleri, seramik, beton, taş, kiremit, emaye ve mermer gibi birçok yüzeylerin temizliğinde kullanılabilir. Köpüğü ayarlıdır. Otomatik yıkama makinelerinde kullanılabilir. Kullanım; Kir yoğunluğuna göre ve 10 ila 1’e 50 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.
*

STC-D210

Alkali maddeler ve noniyonik yüzey aktif madde içerir. 70-90 °C sıcaklık aralığında kullanılmalıdır. Ultrasonik titreşim veya mekanik karıştırma etkinliğini arttırır. Köpüğü ayarlıdır, yüksek konsantrasyona sahiptir. Kullanım; %15-25 konsantrasyon seviyesinde kullanılması uygundur
*

STC-D250

Klima petek temizleyici

Su bazlı asit olmayan klima petek temizleyicisidir. Tüm alüminyum yüzeylerin temizliği ve parlatılmasında, klima peteklerinin ve air conditioning sarımlarının, havalandırma bacalarının temizliğinde kullanılır. Isı iletimi artacağı için soğutma, ısıtma havalandırma etkinliği artar. Korozyon inhibitörü içerdiğinden yüzeylerde paslanmaya sebep olmaz. Kullanım; Seyreltme oranı Ve 20 ile Ve 40 oranında sudur. Soğuk ve sıcak basınç, yıkayıcılarda kullanılabilir.
*

STC-D260

Klima petek temizleyici

Su bazlı asit olmayan ve durulama gerektirmeyen klima petek temizleyicisidir. Tüm yüzeylere kolay uygulanır, fırçalama gerektirmez, Alüminyuma zarar vermez. Yüzeylerde bir film tabakası bırakarak çalışırken de temizlenmesini sağlar. Köpüğü ayarlıdır. Kullanım; Seyreltme oranı 1’e 5 ile 1’e 10 oranında sudur. Soğuk ve sıcak basınçlı yıkayıcılarda kullanılabilir.
*

PC-H500

Alkali Ağır Kir Yağ Çözücü

Aşırı kirli Parçaların Uçak Motoru parçaları gibi parçaların daldırma yöntemi ile temizliği
için özel korozyon ihibitörü içeren üründür
*

STC-D300

Ağır kir, yağ ve karbon çözücü

Ağır kir, yağ ve karbon çözücüdür. Özellikle yanmış yağlar, kurum lekeleri, fırın karaları, katran ve benzeri lekelerin tamamını çıkarır. Alüminyuma uygun değildir. Uygulandıktan sonra 5- 25 dakika yağı, karbonu çözmesi için beklenir. Sistemde sirkülasyon yapılmalıdır. Tahriş edicidir. Kullanım; %0,5-2 konsantrasyon seviyesinde kullanılması uygundur. Sıcak Banyolar da iyi sonuç verir
*

STC-D305

Karbon çözücü

Karbon kirliliği olan endüstriyel yüzeyler, makine ve ekipmanlarda, atölye zemin ve duvar temizliklerinde güvenle kullanılabilir. Mutfaklarda; ızgaralar, fırınlar, ağır yağlı yüzeyler üzerinde de çok etkilidir. Cilt koruyucular içerdiğinden az tahriş edicidir. Kullanım; Kir yoğunluğuna göre 1’e 4 ila 1’e 10 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.
*

STC-D310

Karamel ve yanmış karbon çözücü

Karamel ve yanmış karbon çözücüdür. Karamel ve benzeri kirleri uzaklaştırmak için reaktörlerin, tankların, boru donanımlarının ve bantların temizliği için kullanılır. Kullanım; % 2-5 oranında HP-310 kodlu ürünümüzle tank, tanker, evaporatör ve diğer kapalı devre ekipmanları sıcakta (80 °C) alkali temizlik sağlanır. Sıcak çözelti sistemden boşaldıktan sonra HP-409 kodlu ürünün %15’lik çözeltisi ile sistem durulanır. işlem sonunda ortam pH=6-6,5 olmalıdır.
*

STC-D311

Genel amaçlı yağ ve kir çözücü

Genel amaçlı su bazlı endüstriyel yağ ve kir çözücüdür. Otomatik yer yıkama makineleri için geliştirilmiştir, köpüğü kontrollüdür. Kullanım; Kir yoğunluğuna göre 1’e 20 ila 1’e 50 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.
*

STC-D320

Ulyrasonic, Sıcak banyolarda Yağ çözücü

Parça yıkama makineleri için geliştirilmiş özel bir yağ çözücü üründür. Köpüğü kontrollüdür. Kullanım; %30-45 konsantrasyon seviyesinde kullanılması uygundur.
*

STC-D350

Yağ ve kir çözücü

Genel amaçlı su bazlı endüstriyel yağ ve kir çözücüdür. Otomatik yer yıkama makineleri için geliştirilmiştir, köpüğü kontrollüdür. Tahriş edicidir. Kullanım; Kir yoğunluğuna göre 1’e 20 ila 1’e 50 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.