Kir, Yağ, Pas Tabakalarını, Metali ve Çeliği Temizleyen, Kışır, Kireç ve Beton Çözen Asit Esaslı Ürünler

  • Yağ, Gres, Kir, Pas Temizleyiciler,
  • Kışır,Pas, Tortu Temizleyiciler
  • Boya öncesi Yüzey hazırlayıcılar
  • Harç, Çimento, Beton Artıkları Uzaklaştırıcılar
  • Paslanmaz Çelik Yüzeyi Temizleyiciler
*

STC-MC100

Pas, Yağ, Gres Temizleyici ve Boya Öncesi Yüzey Hazırlayıcılar

Metal yüzeylerden yağı, gresi, kir ve pas tabakalarını kolaylıkla uzaklaştıran özel bir bileşimdir. Boya öncesi yağ, pas alıcı olarak daldırma ve silme metodu ile tatbik edilebilir. Yüzeyi dağlar ve boyanın daha iyi tutması sağlar. Fosforik asit içermekte olduğundan boya altında fosfat tabası oluşturur. Kullanım; Kir yoğunluğuna göre 1’e 4 ile 1’e 8 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.
*

STC-MC101

Süt fabrikalarında boru hatları ve tank temizleyici

Kapalı devre sistemler için köpüğü kontrollü süt taşı ve benzeri inorganik tortuları temizlemek üzere geliştirilmiş bir üründür. Dezenfektan ilavesine uygundur. Özellikle gıda fabrikalarında asidik temizlik için uygundur. Kullanım; Tabaka kalınlığı ve süreye göre 1’e 20 ile 1’e 30 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.
*

STC-MC110

Metal ve Kalıp Yüzeyleri Temizleyici

Utrasonik Banyolarda, Soğukta Metal ve Kalıp Yüzeyini Temizler. Korozyona karşı özel inhibitörler içeriri.
*

STC-MC150

Boyama ve Kaplama Öncesi Metal Yüzey Temizleyici

Kaplama öncesi metal yüzey hazırlayıcıdır. Sadece bir işlemde pası ve yağı temizler, yüzeyi pasive ederek boyanın iyi tutmasını sağlar. Kullanım; Kir yoğunluğuna göre 1’e 4 ile 1’e 8 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.
*

STC-MC200

Harç, Çimento, Beton Kalıntılarını Uzaklaştıran Ürün

Pas ve korozyona karşı özel ihibitör içerir.Kireç depozitleri, kışır, harç, kireç ve beton çözücüdür. Konsantre ve güçlüdür. Asitler karışımıdır. Asitlerin metal üzerindeki korozif etkisi içerdiği inhibitörler sayesinde en aza indirilmiştir. Korozyon birikintilerini, minerallerin oluşturduğu taşlanmayı söker pas tabakalarını ve ağır kirleri kolayca uzaklaştırır. Kullanım; Kirve pas yoğunluğuna göre Ve 5 ila 1’e 20 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.
*

STC-MC300, WTC-DS3H

paslanmaz Çelik Temizleyici

Klorür Anyonu İçermez. Yüzeyi Pasifleştirir. Parlatır,