Endüstriyel ve Genel Kullanım için Temizlik Kimyasalları

  • El şampuanları ve Temizleyicileri
  • Bulaşık Deterjanları ve Bulaşık Makinesi Deterjan ve Parlatıcıları
  • Çamaşır Yıkama ürünleri
  • Genel Temizlik Ürünleri
  • Banyo ve Tuvalet Temizlik Ürünleri (Dezenfektanlı)
  • Cam Temizleme
  • Ev Bakım Ürünleri
*

HP-100

Köpüklü el yıkama sabunu

Hoş kokuludur. El ve cildi çabuk ve etkin temizler,kolayca durulanır. Cildin doğal yağ ve nemini almadığı gibi içerdiği koruyucu ve nelendirici sayesinde cildinizi daima canlı tutar. Ürün pH cilde uygundur. Kullanıma hazırdır.
*

HP-135

Konsantre el yıkama sabunu

Konsantre formülü sayesinde yüksek oranda su ile karıştırılarak az miktar ile fevkalade etkin temizlik yapar. Cildin doğal yağ ve nemini almadığı gibi içerdiği koruyucu ve nemlendirici sayesinde cildinizi daima canlı tutar. Diğer el sabunlarında olduğu gibi yoğun köpük özelliği yoktur. HP-135 eldeki yağı, isi, kurum ve muhtelif kirleri, bazı boya ve mürekkepleri mükemmel bir biçimde temizler. Hoş kokuludur. Kullanım; 1 Birim ürün 3 birim su ile seyreltilip kıvam kazanır.
*

HP-140

Krem el temizleyici

Endüstriyel tip krem el temizleyicidir. Hoş limon kokuludur. El ve cildi çabuk ve etkin temizler, kolayca durulanır. Az miktar ile fevkalade etkin temizlik yapar. İçeriğindeki partiküller yardımıyla daha etkin ve güçlü temizlik sağlar. Kullanım; Kullanıma hazırdır.
*

HP-200

Konsantre elde bulaşık deterjanı

Konsantre elde bulaşık yıkama ürünüdür Güçlü formülü sayesinde en ağır yemek yağlarını çözer ve uzaklaştırır. Bol köpüklüdür, kolay durulanır leke ve iz bırakmaz Sert sularda dahi çok etkilidir. Hoş kokuludur. Kullanım; 1’e 3 su ile seyreltilerek bir çubuk yardımı ile karıştırılır. Seyreltme sonrası kıvam kazanır.
*

HP-201

Elde bulaşık deterjanı

Elde bulaşık yıkama ürünüdür. Güçlü formülü sayesinde en ağır yemek yağlarını çözer ve uzaklaştırır. Bol köpüklüdür, kolay durulanır leke ve iz bırakmaz. İçerdiği esans itibariyle kötü kokuları giderir. Kullanım; Kullanıma hazırdır.
*

HP-250

Makine bulaşık deterjanı

Endüstriyel makineler için konsantre bulaşık yıkama ürünüdür. Kirli yüzeylere en iyi şekilde nüfuz ederek her türlü yağ kalıntısını emülsiye eder. Lekesiz temizlik sağlar. Kullanım; Dozaj pompası ile kullanılır.
*

HP-260

Makine bulaşık durulama ve parlatma

Endüstriyel makineler için konsantre bulaşık durulama ve parlatma ürünüdür. içerdiği yüzey aktifler sayesinde makineden çıkan temizlenmiş bulaşığın lekesiz kurumasını sağlar. Kullanım; Dozaj pompası ile kullanılır.
*

HP-300, 350

Sıvı çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı

Çamaşır Makineleri için Deterjan ve Yumuşatıcı
*

HP-302, HP317,HP318

Çamaşır için Yardımcı Ürünler

Ağartıcı, Leke Sökücü (pas,Kan,Yağ)
*

HP-420, HP422

Dezenfektanlı banyo ve tuvalet temizlik

Dezenfektanlı banyo ve tuvalet temizlik ürünü Tuvalet taşlarındaki ürünal lekeleri temizler organik birikintileri, kireç artıklarını, yosun ve pas lekelerini çıkarır. Sıhhi temizlik aranan tüm yüzeylerde hijyenik koşul Sağlar. Krom ve nikel kaplama üzerinde güvenle kullanılabilir. Hoş kokuludur insan sağlığına ve uygulanan yüzeye zarar vermez. Kullanım; 1 Birim ürün 4-5 birim su ile seyreltilerek yüzeylere püskürtülür.
*

HP-400

Konsantre genel temizlik ürünleri

Konsantre genel temizlik ürünlerdir. Tüm yüzeylerin çok amaçlı temizliğinde kullanılır.
sudann etkilenmeyen tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. Kullanım; Konsantre bir ürün olduğu için uygulanacak yüzeyde ki kirin yoğunluğuna bağlı olarak su ile çoğaltılır.
*

HP-450

Konsantre genel temizlik ürünleri

Konsantre genel temizlik ürünlerdir. Tüm yüzeylerin çok amaçlı temizliğinde kullanılır.
HP-450 ;Doğal limon ve turunçgillerden elde edilen çözücü ve koku gidericilerden formüle edilmiştir. Uygulandığı yüzeyde hoş bir limon kokusu bırakır ayrıca yüzeyde bulunan kötü kokuları da emer. Ağır yağ, kir, pasak, yapışkan izlerini, vaks, mum,..katran lekelerini ve kalıntılarını temizler.
Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. Kullanım; Konsantre bir ürün olduğu için uygulanacak yüzeyde ki kirin yoğunluğuna bağlı olarak 1’e 4 veya 1’e 5 oranında su ile seyreltilmelidir.
*

HP-460, HP-470

Cam Temizlik ve Kaplama Ürünleri

HP- 470•Cam temizleme ürünüdür. Yüzeydeki kirleri kolayca çıkarır ve iz bırakmaz.
HP-475 Cam yüzeyinde su itici ve dolayısı ile kirlenme geciktirici film yapar.
HP*478 Cam Yüzeyinde Su Kaydırıcı film oluşturur.
Kullanım; Kullanıma hazırdır.
*

HP-440

Tıkanık boru ve diren açıcı

Tıkanık boru ve diren açıcıdır. Yemek artıkları, yağ, saç , vb. nedenler ile tıkanmış olan ve ulaşılamayan tüm borularda kullanılır. Kullanımı; Kullanıma hazırdır. Tıkanıklık durumuna göre uygulanır.