Güçlü, Yağ, Kir, Karbon, Gres Sökücü ve Elektronik Ekipman Temizleyici Kimyasallar

  • Hidrokarbon Esaslı Yağ, Kir ve Katran Sökücüler
  • Solvent Esaslı Yağ, Kir ve Katran Sökücüler
  • Wax Temizleyici
  • Poliüretan, Ağır Yağ ve Karbon Sökücü
  • Elektronik Parça, Kart ve Ekipman Temizleyici
*

STC-D400

Yağ ve katran sökücü

Hidrokarbon esaslı su ile emülsiyon yapabilen güçlü yağ ve katran sökücüdür. Özel formulü sayesinde su ile karıştırıldığında viskoz bir emülsiyon oluşturur. Bu şekli ile dik yüzeylere tutunarak inatçı kir, yağ ve pasakları temizler. Yağ, katran çözülene kadar yapıştığı yüzeyi bırakmaz. Kullanım; kir yoğunluğuna göre 1’e 4 ile 1’e 8 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.
*

STC-D400/W

Wax temizleyici

Zeminlerdeki ve ithal araçların üzerindeki ilk koruyucu wax tabakasının uzaklaştırılmasında kullanılır. Araç boyasına ve zemine zarar vermez. Kullanım; kir yoğunluğuna göre 1’e 2 ile 1’e 4 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.
*

STC-D450

Güçlü yağ ve katran sökücü

Klorlu solvent içeren su ile emülsiyon yapabilen güçlü yağ ve katran sökücüdür. Dizel makinelerinin, fuel oil ısıtıcılarının kiler temizliğinde ve Turbo-blower eksozt tarafı, buhar kazanlarında alev tarafı temizliğinde kullanılır. İş makinelerinden, araba motor bloklarından ve her türlü ekipmandan organik ve inorganik kirleri ve yağları söker. Kullanım; Kir yoğunluğuna göre 1’e 4 ile 1’e 8 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.
*

STC-D500

Elektrik motor ve aksamlarının demonte edilmeksizin temizlenmesinde ve nemin uzaklaştırılmasında kullanılan yalıtkan bir solventtir. Kontaktörlere, motor sargılarına tüm toz, yağ, pasak ve rutubet gidinceye kadar püskürtülür. Hızlı buharlaşır, yüzeyler temizlendikten sonra tortu bırakmadan uzaklaşır. Kullanım; Direkt olarak yüzeye sprey yardımı ile püskürtülerek uygulanır.
*

STC-D600

Yağ ve kir sökücü

Hidrokarbon esaslı yağ ve kir sökücüdür. Klorlu solvent içermez her türlü mekanik aksamın temizliğinde kullanılabilir. Hızlı buharlaşır, yüzeyler temizlendikten sonra tortu bırakmadan uzaklaşır. Kullanım; Direkt olarak yüzeye sprey yardımı ile püskürtülerek uygulanır.
*

STC-D700

Genel amaçlı endüstriyel yağ, kir ve gres temizleyici

Solvent esaslı, genel amaçlı endüstriyel yağ, kir ve gres temizleyicidir. Kesinlikle yanıcı değildir. Hassas plastiklere zarar verebilir. Kullanım; Direkt olarak yüzeye sprey yardımı ile püskürtülerek uygulanır.
*

STC-D740

Poliüretan, ağır yağ ve karbon sökücü

Poliüretan, ağır yağ ve karbon sökücüdür. Hidrokarbon esaslı bir ürün olup özellikle poliüretan üzerinde hızlı ve etkin bir çözücüdür. Kullanım; Direkt olarak yüzeye sprey yardımı ile püskürtülerek uygulanır
*

STC-D900

Elektronik parça, kart ve ekipman temizleyici

Elektronik parça, kart ve ekipman temizleyicidir. Özel plastik içeren tüm kirli sistemlerin temizliğinde güvenle kullanılır. Özellikle balata ve fren kampanalarının temizliğinde de ayrıca etkindir. Kullanım; Direkt olarak yüzeye sprey yardımı ile
püskürtülerek uygulanır.