Her Türlü Yüzeyi Koruyun ve Paslanmayı Önleyin

  • Yüzey Koruyucular
  • Paslanmaya Karşı Koruyucular
*

SG-100

Hassas yüzey koruyucu

Hassas yüzey koruyucudur. Su ve rutubeti sürekli moleküler film teşekkülü sayesinde uzaklaştırır. Yaş ve kuru yüzeylere tatbik edilebilir. Kir pasak ve teşekkül etmiş diğer aşındırıcı maddeleri çözer. Tüm hareketli parçalar üzerinde yağlayıcı etkisi mevcuttur. Elektrik arızalarını önler, elektrikli cihazların rutubetini giderir, korur, temizler ve yağlar. Yalıtkandır. Asla kurumaz, sertleşmez, kırılgan hale gelmez ve çatlamaz. Kullanım; Direkt olarak yüzeye uygulanır.
*

SG-200

Paslanmaya karşı koruyucu

Boyanmayacak olan tüm demir ve çelik aksamın paslanmaya karşı korunması amacıyla kullanılır. Kullanım; Direkt olarak yüzeye uygulanır.
*

SG-201

Paslanmaya karşı koruyucu

Boyanmayacak olan tüm demir ve çelik aksamın paslanmaya karşı korunması amacıyla kullanılır. Yüzeye tatbikinden sonra, yüzey üzerinde yarı şeffaf bir film tabakası kalır. Film tabakası yüzeyi pasa karşı korur. Bu film su ve rutubeti bünyesine almaz. Film tabakası tamamen kurumaz fakat akıcı değildir. Silinerek kolayca uzaklaştırılabilir. Kullanım; Direkt olarak yüzeye sprey yardımı ile püskürtülerek veya daldırılarak uygulanır.
*

SG-300

Paslanmaya karşı koruyucu

Paslanmaya karşı koruyucudur. Yüzeye tatbikinden sonra, yüzey üzerinde yarı şeffaf yeşilimsi kahve renkte bir film tabakası kalır. Film tabakası yüzeyi pasa karşı korur. Bu film su ve rutubeti bünyesine almaz. Film tabakası tamamen kurumaz fakat akıcı değildir. Silinerek kolayca uzaklaştırılabilir. Kullanım; Direkt olarak yüzeye fırça ile uygulanır.