*

MP-100

Paslanmış, sıkışıp, bloke olmuş dişleri gevşetir, pası söker, kısmen yağlar. Böylece sökülmeyi kolaylaştırır. Sıkışmış parçaların kırılmadan açılmasını temin eder. En küçük kılcal çatlaklara bile girer. Boyaya zarar vermeden mürekkep izlerini grafit ve karbon tortularını yağ ve tozla kırışmış kirleri yumuşatır temizlenmesini kolaylaştırır. Kullanım; Direkt olarak yüzeye uygulanır.
*

MP-200

Slikonsuz kalıp ayırıcıdır. Su ile karışmaz, tersine suyu bünyesine almaz, iter. Korozyona karşı koruyucudur. Poliüretan sünger yatak fabrikalarında kaydırıcı olarak kullanılır. Besin sanayinde fırın tava, teksi veya kalıplara besinlerin yapışmaması amacıyla güvenle kullanılabilir. Yumurta, sebze ve meyveleri sarma malzemelerine emdirilebilir. Kullanım; Direkt olarak yüzeye uygulanır.
*

MP-201

Slikon esaslı kalıp ayırıcıdır. Su ile çoğaltılabilir korozyon inhibitörü içerir. Süt beyazı emülsiyon yapar. Kullanım; kaydırıcılık ihtiyacına göre 1’e 4 ile 1’e 6 oranında su ile seyreltilerek yüzeylere uygulanır.
*

MP-202

Slikon esaslı kalıp ayırıcıdır. Su ile karışmaz. Genellikle plastik sektöründe kalıp ayırıcı olarak kullanılır. Kullanım; direkt olarak yüzeye uygulanır.